0 501 649 501
lokalizacja
Aktualności:

Złoty partner NOWY STYL 2010 2009 2008

W 2010, 2009,2008 roku Ekostylowi został przyznany tytuł ZŁOTY PARTNER marki Nowy Styl.

więcej
strona w budowie.
Amigo arm black - 4
Amigo arm black - 4

Zalety i funkcje: → Siedzisko i oparcie z polipropylenu. → Antypoślizgowa powierzchnia siedziska. → Podłokietniki z plastikowymi nakładkami (wersja arm). → Stabilna, chromowana, metalowa rama (krzesła).
więcej
Bingo arm wood alu - 3
Bingo arm wood alu - 3

Zalety i funkcje: → Siedzisko i oparcie ze sklejki. → Miękkie tapicerowane siedzisko (wersja seat plus). → Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie (wersja plus). → Drewniane nakładki podłokietników (wersja arm).
więcej
Iso black
Iso black

Minimum zamówienia 20 sztuk.
więcej
Visa alu
Visa alu

Zalety i funkcje: →waga netto I sztuki [kg] - 7,80 →objętość kartonu [m3] - 0,38 →ilość w kartonie [szt] - 2 →sztaplowanie [max ilość szt] - 2
więcej
Wing II plus chrome
Wing II plus chrome

Zalety i funkcje: → Siedzisko i oparcie ze sklejki. → Miękkie tapicerowane siedzisko (wersja seat plus). → Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie (wersja plus). → Uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przenoszenie krzesła (wersja II.20). → Ozdobne otwory w oparciu (wersja II.20).
więcej
Ceny zamieszczone na stronie fotele.rzeszow.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.