0 501 649 501
lokalizacja
Aktualności:

Złoty partner NOWY STYL 2010 2009 2008

W 2010, 2009,2008 roku Ekostylowi został przyznany tytuł ZŁOTY PARTNER marki Nowy Styl.

więcej
strona w budowie.
Bistro hocker chrome
Bistro hocker chrome

Zalety i funkcje: → Siedzisko oraz oparcie wykonane z bukowej sklejki. → Frezowane otwory w siedzisku (w wersji bez tapicerki). → Miękkie tapicerowane siedzisko (wersja plus). → Stabilna, chromowana lub malowana proszkowo metalowa rama.
więcej
Dolce hocker chrome
Dolce hocker chrome

Zalety i funkcje: → Siedzisko wykonane z bukowej, profilowanej sklejki (wersja wood). → Miękkie tapicerowane siedzisko (wersja tapicerowana). → Stabilna, chromowana lub malowana proszkowo metalowa rama. → Dostępny w dwóch wersjach: wyższej (hocker) i niższej (wersja 78).
więcej
Dolly hocker alu
Dolly hocker alu

Zalety i funkcje: → Siedzisko i oparcie wykonane z bukowej, profilowanej sklejki. → Wygodne, szerokie siedzisko i oparcie. → Stabilna, chromowana lub malowana proszkowo metalowa rama.
więcej
Fiamma hocker wood alu
Fiamma hocker wood alu

Zalety i funkcje: → Siedzisko wykonane z bukowej, profilowanej sklejki (wersja wood). → Miękkie tapicerowane siedzisko (wersja tapicerowana). → Oparcie wykonane z wysokiej jakości sklejki. → Stabilna, chromowana lub malowana proszkowo metalowa rama.
więcej
Tiziano hocker chrome
Tiziano hocker chrome

Zalety i funkcje: → Miękkie tapicerowane siedzisko i element w oparciu. → Stabilna, chromowana lub malowana proszkowo metalowa rama. → Dostępny w dwóch wersjach: wyższej (hocker) i niższej (wersja 78). → Wersja 78 pasuje wysokością do domowych barków i blatów kuchennych
więcej
Ceny zamieszczone na stronie fotele.rzeszow.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.