0 501 649 501
lokalizacja
Aktualności:

Złoty partner NOWY STYL 2010 2009 2008

W 2010, 2009,2008 roku Ekostylowi został przyznany tytuł ZŁOTY PARTNER marki Nowy Styl.

więcej
strona w budowie.
Cracow
Cracow

Zalety i funkcje: -Rama krzesła wykonana z litego drewna bukowego, polerowanego i lakierowanego. -Wygodne, profilowane oparcie wykonane z wysokiej jakości sklejki bukowej. -Miękkie, tapicerowane siedzisko. -Nogi zabezpieczone filcowymi stopkami, które chronią podłogę przed zarysowaniem. -Idealnie komponuje się ze stołem ALSACE Table, którego profil nogi jest identyczny jak krzesła.
więcej
Florence
Florence

Zalety i funkcje: -Rama krzesła wykonana z litego drewna bukowego, polerowanego i lakierowanego. -Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. -Wygodne drewniane podłokietniki (wersja 2C). -Podnóżki pod stopy w stołkach barowych są pokryte metalową listwą,
więcej
Lisbon
Lisbon

Zalety i funkcje: -Rama krzesła wykonana z litego drewna bukowego, polerowanego i lakierowanego. -Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. -Wygodne drewniane podłokietniki (wersja 2C) -Nogi zabezpieczone filcowymi stopkami, które chronią podłogę przed zarysowaniem.
więcej
Palermo
Palermo

Zalety i funkcje: -Rama i oparcie krzesła wykonane z litego drewna bukowego, polerowanego i lakierowanego. -Wygodne, szerokie oparcie. -Siedzisko wykonane z bukowej, profilowanej sklejki (wersja 1A). -Cztery dekoracyjne otwory w siedzisku (wersja 1A).
więcej
Vienna
Vienna

Zalety i funkcje: -Rama i oparcie krzesła wykonane z litego drewna bukowego, polerowanego i lakierowanego. -Miękkie, tapicerowane siedzisko. -Nogi zabezpieczone filcowymi stopkami, które chronią podłogę przed zarysowaniem.
więcej
Ceny zamieszczone na stronie fotele.rzeszow.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.